Це буде ваша перша ніч у ролі чоловіка і дружини. Щось особливе, погодьтеся! А значить, потрібно зробити її незабутньою в повному розумінні цього слова. Ми підготували для вас 10 секретів гарячої шлюбної ночі.

Найчарівніший момент вашого весілля може трапитися і після обміну обручками і розкішного банкету. Звичайно, вам обом хочеться, щоб перша шлюбна ніч була особливою, але занадто високі очікування покладати на неї не варто.

Нехай всі нерви і клопоти залишаться за дверима вашої спальні. Наполеонівська підготовка недоречна, адже мова йде про час, який ви можете провести наодинці, розслаблено і легковажно. Тим більше, що існує декілька маленьких хитрощів, які допоможуть вам влаштувати чудову першу шлюбну ніч без зайвих хвилювань.

Флірт під час весілля
Незважаючи на те, що всю увагу на весіллі молодята повинні приділяти гостям, знайдіть час зайвий раз обмінятися поглядами, торкнутися один одного або викрасти поцілунок. Ці дрібниці допоможуть підтримувати всередині відчуття, що головна частина свята попереду і в ній не буде нікого, крім вас двох.

Улюблені аромати
Ароматичні свічки, пелюстки квітів і улюблені парфуми допоможуть вам створити те повітря, яким ви будете вдихати цієї чуттєвої ночі.

Чуттєва атмосфера
Ковзна шовкова постільна білизна, на якій грають відблиски від запалених свічок - це діє! Про всі приготування і заходи безпеки повинні подбати не ви, а адміністрація готелю або кращий друг.

Перенесення через поріг
Нехай новоспечений чоловік перенесе дружину через поріг. Ця романтична традиція, висхідна до давньоримським часів, до цього дня налаштовує молодят на потрібний лад: у природному продовженні ритуалу закохані застають себе в ліжку.

Ідеальний плейлист
Не забудьте підібрати улюблену зворушливу музику, яка буде ніжно звучати на задньому плані, створюючи відчуття, що все відбувається, як у кіно.

Солодкий десерт
Не виключено, що на банкеті вам так і не вдасться толком підкріпитися. Подбайте про десерт для вашої шлюбної ночі: шоколад, полуниця, диня і вершки підійдуть ідеально, оскільки це не тільки делікатеси, але і афродизіаки. Шампанське і красиво сервіровані тарілочки з легкою закускою теж рекомендовані молодому подружжю, які не планують рано засинати в свою першу сімейну ніч.

Ненав'язливі ігри
Відмінний спосіб стимулювати грайливий настрій після насиченого дня - збуджуючі гри. До них можна гармонійно перейти прямо від десерту. Наприклад, наречена ховає соковиту полуницю на своєму тілі, а наречений повинен відшукати ягідку із зав'язаними очима, не використовуючи рук. Увага: часто в процесі подібних ігор полуниця залишається незнайдена і навіть роздавленою, але її доля вже нікого не хвилює.

Масаж
Ще один блискучий спосіб налаштуватися на еротичний лад - зробити один одному розслабляючий масаж. Вирівняйте приємне з корисним!

Дежа-вю
А ще можна відтворити атмосферу тієї ночі, коли ви займалися любов'ю вперше. Для багатьох пар це самі захоплюючі враження! До речі, є пропозиція для екстремалів: відмовитися від інтиму за кілька місяців до весілля, щоб підсилити відчуття.

Не турбувати!
І нарешті, головна умова прекрасної шлюбної ночі - повісьте на двері табличку «Не турбувати!» і відключіть до біса всі телефони.